Kontakt

KONTAKTINFORMASJON

Sentralbord:
Tlf. 92989000

Konstituert daglig leder:
Camilla Reitan
Tlf. 900 70 289
camilla@trondheimmontessori.no

Styreleder:
Gunnar Østgaard
Tlf. 466 88 000
gunnar@trondheimmontessori.no

Ansatte:

Kristin Bjørkamo Bjørhusdal

Kontaktlærer 1-4.trinn

kristinbb@trondheimmontessori.no

Kristin Toresen Brønstad

Kontaktlærer 5-7.trinn

kristintb@trondheimmontessori.no

Viktoria Holmberg

Spesialpedagog

viktoria@trondheimmontessori.no

Guro Foslie

Faglærer og spesialpedagog

guro@trondheimmontessori.no

Mounir Emil Sassi

Assistent/ SFO-leder

mounir@trondheimmontessori.no

Nihan Ongay Oguz
Assistent
nihan@trondheimmontessori.no

Helsesykepleier:
Ingvild Rønning
Tlf. 979 70 410
ingvild.ronning@trondheim.kommune.no

Besøksadresse:  Trondheim Montessoriskole, Arkitekt Ebbells veg 22, 7053 Ranheim Org 916 607 539

Styret ved Trondheim Montessoriskole består av:

Leder: Gunnar Østgaard
Styremedlemmer: Linda Hoff, Käte Instefjord, Kristin Kandschur
Ansatterepresentant: Guro Foslie
Foreldrerepresentant/ FAU-leder: Geir Arne Skogstad

Velkommen til å følge oss på Instagram, Facebook og Twitter!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close